Konečně! Po více než roce obnovila Masaryčka školní sportovní soutěže a turnaje. V pátek rozehráli ve sportovním areálu školy fotbalový turnaj Masaryk cup 2021 žáci druhého stupně. Vítězem se stala třída 8.A.

V pondělí se konal turnaj žáků a žákyň prvního stupně, tentokrát ve florbalu. Žáci byli rozděleni do dvou skupin, 1. – 2. třída a 3. – 5. třída. V mladší kategorii zvítězila třída 2. A. Nejlepším střelcem se stal Adam Šinglovič. Ve starší kategorii zvítězila třída 5. A. Nejlepším střelcem se stal Richard Hodek.

Velmi důležitou součástí tohoto turnaje byla charitativní akce na podporu hurikánem zničené Moravy. Výtěžek z prodeje domácí zmrzliny, kterou na akci připravila paní Kudibálová, poputuje potřebným. Celkem vybraná častka činila 7 332,- Kč. Děkujeme.