Vážení rodiče a přátelé školy.

Protože se snažíme pro naše děti dělat více, než s čím počítá rozpočet ministerstva financí, rozhodli jsme se požádat Vás o podporu.

Pokud budete chtít finančně podpořit naši školu, můžete tak učinit prostřednictvím níže uvedených bankovních účtů nebo platbou v kanceláři ekonomky školy. Ať zvolíte jakoukoli variantu, zaručujeme Vám absolutní kontrolu nad každou Vaší vydanou korunou, vždy se dozvíte, na co přesně peníze byly využity.

Nejnižší možný příspěvek není stanoven, necháváme zcela na Vás, jestli a jak podpoříte školu Vašich dětí. 

Pokud darujete 5000,- Kč a více, bude s Vaším svolením Vaše jméno nebo název Vaší firmy prezentován po dobu jednoho roku ve vestibulu školy a po dobu minimálně dalších 5 let v prostoru zahradního areálu školy.

Při převodu peněz prosím zadejte příslušný variabilní symbol (podle projektu, pro který se rozhodnete) a do informací napište své jméno a příjmení (případně IČO a název firmy) a adresu, kam můžeme zaslat potvrzení o daru pro FÚ.

 

Číslo účtu: 050016-1002309399       Kód banky: 0800       

                                  

1. Všeobecný příspěvek (obdoba bývalého SRPDŠ)                  VS: 111

- škola peněz využije na každoročně se opakující příspěvky pro děti typu: ozdravný pobyt, trička pro děti, příspěvek na autobus, nákup inovativních pomůcek pro výuku nebo modernějších učebnic, odměn pro soutěže, atd.

 

2. Speciální projekt – konkrétní projekty, které škola plánuje, naleznete zde>>>

 

© Design Quasar 2010. Realizováno redakčním systémem Webredaktor