Nejnovější příspěvky

Sportovní akce

V úterním závodě na veslařských trenažérech v areálu Zahrady Čech v Litoměřicích si žáci šestých ročníků vyveslovali postup na MS v halovém veslování základních škol, které se uskuteční 22. 2. 2024 v Praze.
Postupující družstvo:
Matěj Vrána
David da Palma
David Vlasák
Michal Petržílek
Blahopřejeme!

Všehochuť

Žáci pátých tříd si v úterý  dopoledne na výstavišti Zahrada Čech užili parádní akci IZS Tvůj ochránce, kterou pro ně uspořádala Policie ČR v rámci celostátní kampaně Národní dny bez úrazu společně s městem Litoměřice. Seznámili se zde nejen s činností složek integrovaného záchranného systému, ale i dalšími organizacemi, jako je například K-centrum. Zde děti dostaly informace o nebezpečné a nově populární látce nejen mezi mladými – kratom a HHC. Též si vyzkoušely základy sebeobrany KRAVMAGA. Děkujeme organizátorům za krásné dopoledne.

Výlety a exkurze

Třída 9. B zvládla venkovní únikovku ČNB a navštívila její interaktivní centrum. Díky podpoře inovativního vzdělávání pochopili princip inflace, inflační spirály.

Všehochuť

Zatímco v mediích se řeší škrty ve školství, naše škola jde opačným směrem. Od 1. 9. rozbíháme projekt Inovativní vzdělávání pro lepší budoucnost z OP Jan Amos Komenský, na který jsme o prázdninách dostali dotaci více než 2 miliony korun. V příštích dvou letech se tak naši žáci mohou těšit na vyšší míru vzdělávacích pobytů, zážitkové pedagogiky, projektového vyučování a moderních pomůcek, hodných 21. století. A rodiče zase na to, že díky evropským fondům ušetří nějakou tu korunu na školní výdaje ze svého rozpočtu. Tak přejeme příjemné vykročení do nového školního roku, a ať se nám všem podaří.

Všehochuť

Galerie na plotě ožila i o prázdninách. Tentokrát na téma – Takový byl uplynulý školní rok.

Sportovní akce

V úterý proběhly dlouho očekávané turnaje. Děti z prvního stupně se utkaly ve florbalu, žáci druhého zase ve fotbalu. V kategorii 1. až 2. tříd zvítězilo družstvo BLESKOVÉ 2.B, v kategorii 3. až 5. vyhrálo družstvo OFFINY ze 4.A
Pohár za vítězství ve fotbalu si odnesli hráči z 8.A.
Všem děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.

Všehochuť

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

Skip to content