Nejnovější příspěvky

Sportovní akce

Ve středu 10. 5. 2023 se konala atletická soutěž mladších žákyň a žáků. Tým dívek tvořila Karolína Hodysová, Anežka Chlupsová, Markéta Macková, Amálie Moravcová, Klára Smolková, Jana Staňková, Anastazie Svobodová, Viktorie Vilímová a Valentýna Zídková. Dívky skončily na 9. místě (z 19 škol), všechny podávaly pěkné výkony.

Tým chlapců tvořil Adam Bureš, Jan Čistý, Vladimír Hort, Jakub Jirák, Nicolas Kabelka, Adam Maleček, Vendelín Šerák, Richard Hodek a Filip Zahálka. Chlapci skončili na krásném druhém místě (z 18 škol). Kluci dominovali ve štafetě 4x60m 1.místo.

Další skvělé výkony:
– skok daleký V. Hort 2. místo,
– sprint F. Zahálka 3. místo, J. Jirák 5.místo,
– 1000m F. Zahálka 3. místo, A. Bureš 5. místo a další.

Všem zúčastněným gratulujeme ke krásným výsledkům!

Výlety a exkurze

Ačkoliv počasí ukázalo svou nevlídnou tvář, nenechali si žáci 5.A, 6.B a 8.A zkazit výlet do Bavorska. Kromě návštěvy Olympiaparku zaběhli do BMW světa a prozkoumali Allianz Arénu. Po vydatné večeři a zaslouženém odpočinku vyrazili druhý den řádit do Legolandu, kde řada z nich pokořila novou atrakci Mythica🤩🥳🎢🎡🇩🇪 (někteří i opakovaně🤢).

Družina

Prohlédněte si fotogalerii, jaké hezké odpoledne přichystaly naše vychovatelky s pomocí studentek ze střední školy pedagogické.

Olympiády a soutěže

Rok utekl jako voda a naši zdravotníci z Masaryčky, pod odborným vedením Jitky Hrubé, opět uspěli na soutěži a postupují do krajského kola v Semilech. Během soutěže ukázali, že jsou výborně připraveni, z celkových 790 bodů získali 720 bodů, nádherný výsledek. Gratulujeme.

Všehochuť

Děti ze 4.A oslavily Den Země na dopravním hřišti, kde byl pro ně připraven bohatý program od DDM Rozmarýn. Děkujeme.

Všehochuť

Na čtvrťáky čekala velká zkouška, a sice testy a jízdy dle silničních pravidel na kole, aby mohli získat průkaz cyklisty a dokázali, že mohou od 10 let sami na silnici. Bohužel, ne všichni byli v testech úspěšní, ale jízdu zvládli bravurně všichni. Na závěr si vyzkoušeli jízdu na handbiku, která některým závodníkům činila značné problémy a zaparkovali svůj stroj v trávě mimo vozovku 🙂

Přejeme šťastné kilometry na kole nejen v silničním provozu. Děkujeme DDM Rozmarýn za odborné vedení na dopravním hřišti.

Všehochuť

Jaké krásné výrobky vznikají pod rukami malých umělců? Podívejte se 🙂

A co nás ještě čeká? Do konce školního roku se budeme v našem kroužku zabývat plstěním. Pokud bude mít někdo zájem, můžete se na tuto techniku přihlásit. Cena je 800,- Kč za 7 lekcí, za jednotlivé lekce je 200,- Kč na osobu (viz letáček ve fotogalerii).

V měsíci květnu připravujeme sobotní paličkování pro zájemce. Podrobnosti budou doplněny. Těšíme se na setkání.

Sportovní akce

3. místo v okrese v basketbalu žáků 8. – 9. tříd. S jednou prohrou v úvodu turnaje ve skupině bychom chtěli více, ale hrací systém byl takový. Neva, hoši děkujem!!!

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

Skip to content