Nejnovější příspěvky

Všehochuť

Přišel nám milý dopis:

Dobrý den,

chci Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou sbírku z dětského bazárku na konci roku 2022. Finance již byly odeslány do Keni, aby byly využity pro rozvoj chovu drobného hospodářského zvířectva mezi dětmi.

Pro připomenutí krásné akce a jako výraz našeho poděkování Vám zasílám děkovný certifikát.

S přáním všeho dobrého

Renata Rokůsková
ředitelka společnosti ShineBean, o.p.s.

Všehochuť

Výtěžek z charitativního blešáku ku příležitosti Světového dne laskavosti děti předaly zástupcům Klokánku a Shine Bean.

Sportovní akce

Ani sníh nás neodradí. V rámci tělesné výchovy šesťáci odehráli mezitřídní fotbalové utkání.

Sportovní akce

Naši florbalisti si vybojovali prvním místem v okresním kole postup na kraj. GRATULUJEME!

Všehochuť

Letos opět deváťáci připravili svým mladším kamarádům mikulášskou nadílku. Asi máme hodné děti, žádné si čerti neodnesli.

Všehochuť

Krásně ve čtvrtek 1. 12. bylo. Slavnostně jsem rozsvítili náš strom a světelnou výzdobu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této slavnostní akci, dětem za nádherné výrobky a hlavně Vám rodičům, že jste si s námi přišli užít společné chvíle. Přejeme Vám klidně prožitý advent. Ve fotogalerii najdete fotky z příprav a ze samotné akce. Tak se koukněte 🙂

Sportovní akce

Vítězství a postup do okresního kola. Florbalisté z 6. a 7. tříd s celkovým skóre 16 : 4 přesvědčivě postoupili do dalšího kola. Hoši děkujem!

Žáci 8. a 9. tříd nenavázali na úspěšné spolužáky z mladší kategorie a obsadili ve florbalovém turnaji konečné 3. – 4. místo. Přesto za bojovný výkon také děkujeme.

Všehochuť

Máme za sebou super laskavý den, blešák, jednu z nejoblíbenějších hodin v roce! Díky společné podpoře žáků, rodičů i učitelů jsme opět proměnili chodby školy v jedno velké tržiště! A že bylo z čeho vybírat, pestrou nabídku doplnily i dobrůtky na posilnění. Děti byly nadšené, ale nemyslely zdaleka jen na sebe, s nadšením se chlubily dárečky pro rodiče a sourozence.  Tímto dobrým skutkem jsme zároveň oslavili Den laskavosti, udělali si krásnou hodinu a brzy předáme výtěžek z akce místním organizacím podporujících dobro dětí.

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

Skip to content